Kira Willis

31. října 2017 v 23:09 | Bee |  Polokrevný
Kira je jasným potokem svojí matky. Je inteligentní, a pokud řeší nějaký problém, zachová si chladnou hlavu a objektivní úsudek. Nemá problém se zapamatováním informací nebo vymyšlením strategie. Vždycky se snaží nalézt nejvhodnější řešení a umí být dost protivná a nepříjemná, pokud se jí to nedaří. Tudíž rada pro vás, pokud jí potkáte někde samotnou s rozloženými knihami a zarputilým výrazem, raději na ní nemluvte, protože by si svou frustraci klidně mohla vylít na vás, ač za nic nemůžete. Ovšem není to rozhodně žádná nudná knihomolka. Sice ráda tráví čas s knihami, ale není nic divného jí potkat ve společnosti, kde si povídá s každým, kdo se namane, rozdává úsměvy a směje se. Prostě občas potřebuje svůj mozek vypnout a na to pobyt ve společnosti pomáhá, zvlášť pokud je někde poblíž Roxy, která má vždycky nějaký bláznivý nápad, ke kterému se Kira ráda přidá, pokud to není vyloženě sebevražedné. Vzhledem k její hyperaktivitě není nic zvláštního, že občas potřebuje upustit páru i pohybem. Někdy si jde zaběhat, někdy skončí ve stájích a někdy zase v aréně. Díky Diovi je Tábor místem, kde se dá fyzicky unavit všemožnými způsoby, které jednoho jen tak neomrzí.
Kira se narodila jednoho slunečného letního odpoledne, ale to ví pouze z vyprávění, protože si logicky z tohoto období svého života nic nepamatuje. Ovšem co si pamatuje, tak žije jen s otcem a špatně se opravdu nikdy neměli. Její otec pracuje jako profesor na univerzitě v oblasti historie, píše knihy a je světově uznávanou kapacitou. To ovšem nikdy Kiře nezabránilo v tom, aby si neustále stěžovala a dělala problémy. Ač jí otec neustále říkal, že její matka jí má hodně ráda a že všechno jednou pochopí, Kira mu nikdy nevěřila. I když byla chytřejší než ostatní děti v jejím věku, tak ve škole měla problémy. Byla hyperaktivní, trpěla dyslexií a neuměla držet jazyk za zuby. Její otec s ní ztrácel trpělivost, zvlášť když i přes svoje studijní výsledky docela často střídala školy. Když jí bylo asi deset let, naložil jí otec do auta a řekl jí, že pojede na tábor. Cestou jí vyprávěl o řecké mytologii, na kterou se jeho studium zaměřovalo. Kira tehdy nechápala, co se to děje. O žádném táboru nevěděla a ani tam jet nechtěla. Ovšem neměla na výběr. Otec jí dovedl do lesa k cizímu klukovi, který mohl být o několik let starší než ona. Rozloučil se s ní a řekl jí, že všechno bude v pořádku a že to brzy všechno pochopí. Pochopila to záhy, když se dostala do světa, ze kterého vlastně pocházela. Světa polobohů, bohů a nestvůr. Takhle se Kira dostala do Tábora polokrevných, kde tráví spoustu času. Kromě zlepšování svých bojových dovedností, si tu také našla dobrou kamarádku. Roxen O'Donnel. Kira se velmi záhy po svém příchodu dozvěděla, kdo je její matka a po pár letech si díky svým vědomostem a všímavosti dala dohromady, kdo je matkou Roxy. Ovšem respektuje její přání a nikdy jí neřekla ani to, že to ona ví.
- Během jedné návštěvy svého otce si nechala za ucho vytetovat σοφία (moudrost).
- Stejně jako všichni potomci Athény trpí arachnofobii a ani ostatní hmyz jí není zrovna po chuti.
- Vzhledem k několikaletému pobytu v Táboře se naučila obstojně bojovat s mečem a jezdit na koni. -Má fotografickou paměť.
- Polobůh má prázdné kapsy.
- SEPIENTIA KINESIS - Jakožto potomci bohyně moudrosti a válečných strategií dokáží v boji použít jak sílu tak moudrost. Obvykle jsou to oni, kdo vymýšlí tak pekelně zapeklité strategie.
•••••••- Strategie při boji mají malou úspěšnost.
- Polobůh nemá žádného mazlíčka.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

SPOLUPRÁCE:

Pokud máte zájem o spolupráci, stačí napsat na email hbc-rpg@seznam.cz


(Naše ikonka)


(Vaše ikonky)