Trénink

22. září 2017 v 17:43 | Andy

Je to tu, jak víte i polobozi musí trénovat, nehledě na to, že je jejich život každým coulem ohrožen nějakou tou potvůrkou. Jsou i případy, kdy polobozi hledají vzepře mezi ostatními polobohy, v takových případech je nutno se bránit a s tím musíte souhlasit. Teď vám v krátkých krocích mohu popsat, jak toho lze docílit. Slouží na to převážně prostory, které k tomu jsou určeny. Naleznete je v táboře. Chéiron pilně pracuje na aréně, která bude pro polobohy sloužit jako iluze skutečného dobrodružna. Polobozi se zde budou moci setkat s opravdovými potvorami, jen vyčkejte.

Za co lze obdržet body?

NORMÁLNÍ TRÉNINK - 5 bodů
TRÉNINK S INSTRUKTOREM - 10 bodů
TRÉNINK S CHEIRÓNEM - 15 bodů
BOJ S NESTVŮROU - 15 bodů
A co vlastně s takovými body dělat? Postupně se vytvoří i systém, který dovolí táborníkům rozvíjet jejich schopnosti. Zatím je to ale ve fázi příprav. Tyto body budou zatím sloužit pro obranu a budou určovat to, co si táborník může a nebo nemůže dovolit. Zároveň je novinkou to, že jeden bod, může táborník směnit za jednu drachmu.

Dodatek č.1 - Táborník může normální trénink opakovat jednou za čtyři dny. Pokud budete trénovat hned na druhý den od prvního tréninku, své body nedostanete a bude se to považovat za normální hru. Trénink s instruktorem je povolen jednou za týden. Cheiron si zase nemůže udělat čas vždy, takže zachytit jeho bude oříšek. A ty nestvůry v táboře taky zase tolik nenajdete.

POKUD MÁTE TRÉNINK ZA SEBOU, POŠLETE PROSÍM DOTAZNÍK.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

SPOLUPRÁCE:

Pokud máte zájem o spolupráci, stačí napsat na email hbc-rpg@seznam.cz


(Naše ikonka)


(Vaše ikonky)